Рекламний блок VIP

Рекламне місце

Новини сайту

Дошка оголошень Краснопілля розпочала свою роботу

9 липня 2018 о 18:54 - Новини сайту

Анонсуємо початок роботи дошки оголошень Краснопілля.

Оновлено сайт дошка оголошень Краснопілля. Сайт розрахований на цільову аудиторію виключно Краснопільського регіону і має в базі всі його населені пункти. Цим самим надається можливість з будь якого сільського населеного пункту Краснопільського району подавати оголошення з регіональною прив’язкою саме до цього села і звести до мінімуму ризики пов’язані з недоброчесними продавцями, адже мешканці невеличких селищ здебільшого знають один одного і зможуть без проблем ознайомитися з пропозицією односельців, чи приїхати до Краснопілля. Часто буває, що товар, який Ви довго шукали чи замовляли у віддаленому регіоні України продається у Вашому населеному пункті, але Ви про це нічого не знали і витратили зайві кошти на доставку, чи більш того отримали товар неналежної якості. У межах близкого розташування покупець швидше отримати потрібну річ, легко може ознайомитися з товаром, його якістю і домовитися за оптимальну ціну. Пропонуючи товар чи послугу на нашому сайті Ви можете розраховувати, що саме місцевий споживач буде Вашим потенційним клієнтом, що може бути особливо корисно для місцевих підприємців.

На сьогодні дошка оголошень Краснопілля  є багатофункціональним і універсальним каталогізатором інформації, який на перспективу сприятиме розвитку як бізнес проектів регіону так і більш легкого інструменту реалізації товарів та послуг підприємцями та приватними особами.  Сайт сприятиме популяризації товарів та послуг підприємців Краснопільського регіону, активізації обігу товарів та коштів.

Порівняно з попередньою версією оновлений сайт має більш потужний функціонал і можливості і добре адаптований до мобільних пристроїв. Проста система реєстрації.

Користувач має особистий кабінет та можливість додати потрібне оголошення до блокноту у якості вибраного.

Підприємці можуть зареєструвати в системі власний магазин і оформити його вітрину, публікуючи оголошення про товар від магазину.

Більше не потрібно витрачати купу часу на пошук оголошень по населених пунктах Краснопільщини - Ви отримуєте все в одному пакеті! Відвідавши дошку оголошень Краснопілля, Ви не витратите марно час і залишитесь задоволеними подачею інформації.

Дошка оголошень  безкоштовна.

Зареєстровані користувачі можуть подавати оголошення абсолютно безкоштовно у будь яку рубрику на довільний термін.

Сайт також надає ряд платних послуг, за бажанням користувача.

  • Показ VIP оголошень
  • Топ оголошення 
  • Виділення оголошення кольором
  • Публікація магазину приватними підприємцями

Сайт має внутрішню білінгову сисему, яка обслуговує балансний рахунок користувача сайту.

Зареєстрованому користувачеві  після реєстрації у якості бонусу на баланс відразу зараховується 50 грн., які він може використати на  платні послуги сайту:

Постійні акції протягом 2018 року можуть надавати змогу користувачам поповнювати власний баланс на сайті, не витрачаючи живих грошей. Див розділ Акції.

Регіони:

Дошка оголошень спрямована саме на Краснопільський регіон і тому включає в базу всі наявні населені пункти краснопільського району. Населені пункти не прив’язані до громад, для зручності використання вибір населених пунктів здійснюється за старою схемою адміністративного устрою.

З урахуванням перспективи розширення інтернет покриття сільських населених пунктів до бази даних регіону внесені всі села району. Функціонально дошка оголошень Краснопілля дозволяє публікації оголошень виключно для Краснопільського регіону, що набагато полегшує пошук потрібної інформації і сприятиме більш динамічному інформаційному обміну.

Акції:

За терміном дії:

До 1 вересня 2018 за публікацію кожних 10 оголошень терміном не менше місяця на баланс користувача зараховується 10 грн.

Першим двом приватним підприємцям, які матимуть бажання опублікувати інфоримацію про магазин буде нараховано на баланс 250 грн. Такої суми вистачить на річний термін публікації магазину.

Для зарахування коштів на Ваш баланс попередньо напишіть адміністратору сайту на поштову скриньку miditaur@gmail.com з проханням поповнення балансу для публікації магазину на рік. Ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту дошка оголошень Краснопілля.

Якщо на дошці оголошень Краснопілля відсутня необхідна категорія, яка відповідає вашому виду діяльності чи профілю магазину пишіть адміністратору сайту на поштову скриньку miditaur@gmail.com і категорія буде додана.

Запит на акційні нарахування надсилайте на електронну скриньку адміністратора сайту miditaur@gmail.com. Підприємцям будуть зараховані цільові кошти на баланс Дошки оголошень Краснопілля, які вони повинні використати за призначенням протягом 3 (трьох) днів з дня нарахування. У разі не використання акційних цільових коштів за призначенням кошти будуть списані з балансу користувача.

Акції за терміном дії можуть змінюватися, тому переглядайте регулярно дану сторінку і будьте завжди інформовані.

Постійно діючі акції:

Користувачі відразу після реєстрації отримують на власний баланс бонусні 50 грн.

За публікацію конструктивного повідомлення з відгуками, пропозиціями і зауваженнями на відповідному форумі користувач отримує на баланс 10 грн. за умови, якщо його реєстраційні дані співпадають з даними сайту Краснопілля - громадський портал

За публікацію позитивного відгуку чи повідомлення про сайт Дошка оголошень - Краснопілля на форумах чи в  коментарях інших сайтів, в соціальних мережах, користувач отримає на баланс 50 грн.

Увага!

Для зарахування акційних коштів на Ваш баланс звернітся до адміністратора сайту через меню сайту - зворотній зв'язок, або напишіть на електронну скриньку miditaur@gmail.com листа, у якому вкажіть посилання на Ваше повідомлення. Ваша електронна адреса має співпадати з електронною адресою, вказаною на сайті.

Ви також можете скористатися функцією поповнити баланс в особистому кабінеті, яка приведе Вас на інформаційну сторінку з необхідною інструкцією.

 

До конструктивних повідомлень відносяться :

  • повідомлення про помилку в роботі сайту.
  • пропозиція що до покращення роботи сайту, яка має реальне втілення і спрямована на вдосконалення роботи сайту. 

 

Зміни

  1. Сайт має адаптивний шаблон, який однаково добре відображається як на персональному комп’ютері так і на мобільних пристроях.

Тарифи:

Публікація оголошень - безкоштовно

Правила:

Користувачі поблікують оголошення будь якою зручною для них мовою.

Аккаунт користувача активується після підтвердження ним діючої e-mail адреси.

Розмір зображень для оголошень 800х600 px.

Кошти з балансового рахунку користувача не виводятья, а можуть бути використані для платних послуг сайту дошка оголошень Краснопілля.

оголошень
394
рубрики
61
регіон
магазинів