Рекламний блок VIP

Питання та відповіді

Питання та відповіді

Питання, які часто зустрічаються у користувачів сайту "Дошка оголошень Краснопілля"

 Не можу додати фото при публікації оголошень. У мене відсутнє поле чи кнопка для додавання фото.

 Опція додавання фото становиться активною після вибору усіх попередніх опцій.  

  • Заголовок повідомлення
  • Термін публікації
  • Виберіть регіон  Вибираєте послідовно - Украина, Сумская область, Краснополье
  • Виберіть рубрику Вибираєте послідовно - Животные, Птицы

Доки Ви правильно не заповните попередні поля опції додавання фото не активуються.

Коли моє оголошення з'явиться в списку інших оголошень?

Відразу після перевірки модераторами на предмет дотримання всіх правил сайту krasnopillya.com.ua.

На вказаний мною e- mail не прийшов лист із даними облікового запису

Перевірте папку «Спам», можливо лист потрапив туди. Якщо лист все таки не прийшов, то Ви можете або спробувати провести реєстрацію повторно з іншого поштового сервісу, оскільки можливо використовуваний вами сервіс чомусь блокує доставку пошти від krasnopillya.com.ua, або ж звернутися до адміністрації krasnopillya.com.ua через форму «Зворотній зв'язок» з докладним описом проблеми.

У мене є пропозиція, зауваження або скарга, куди я можуть звернутися?

Напишіть нам через форму «Зворотній зв'язок», Ваше звернення буде розглянуто в найближчі терміни.

Я використовував авторизацію через соцмережі, але зараз доступ до свого облікового запису в соцмережі втрачений. Як отримати доступ до своїх оголошень?

Якщо користувач вибрав спосіб авторизації через соцмережі, то до його облікового запису на krasnopillya.com.ua буде прив'язаний той же e-mail, на який відбувалася і реєстрація аккаунта соціальної мережі. Просто скористайтеся формою «Нагадати пароль», вказавши при цьому той же e-mail, до якого був прив'язаний нині втрачений або заблокований акаунт соцмережі.

Я додаю зображення до оголошення, але модератор їх видаляє, в чому причина?

Скоріш за все, Ваше зображення містить водяні знаки інших сайтів або прямі посилання на сторонні ресурси. Так само можливо, що ваше зображення носить відверто порнографічний характер.

Я замовив VIP послугу -  показ мого оголошення у рекламному блоці на 10 днів,  воно з’явилося у рекламному блоці, але у самому оголошенні під фото присутнє повідомлення, що оголошення не схвалене модератором і адміністрація сайту за зміст не відповідає, в чому причина?

Швидше за все, Ви замовили платну послугу для оголошення не дочекавшись схвалення його модератором. При наявності на Вашому балансі коштів платна послуга може виконуватися, але повідомлення в оголошенні про несхвалення модератором може бути присутнє. 

Зверніться з листом до адміністратора сайту - Для Вашого оголошення буде деактивована платна послуга, активоване оголошення, потім знову активується замовлена послуга і повідомлення зникне з оголошення.

оголошень
274
рубрики
105
регіонів
магазинів
')